Flirten met oma's
Mature Zoekt
Download nu de hele video!

Knielaarzen, speciale verrassing van mijn vrouw

0 keer bekeken
0%

Knielaarzen, mijn vrouw weet me altijd geil te krijgen

“Zorg ervoor dat je vanmiddag goed uitgeslapen bent, een paar eieren hebt gegeten en klaar bent voor een avond geile seks”, fluisterde mijn vrouw, voordat ze de stad inging om lekker te gaan shoppen op zaterdagmiddag.

Mijn vrouw weet me altijd geil te krijgen met haar verrassingen dus ik was superbenieuwd waar ze nu mee aan zou komen zetten. Het zou kunnen dat ze een voorbinddildo zou kopen om dat pegging eens uit te gaan proberen waarover ze in haar damesbladen had gelezen. Misschien dat ze een nieuw lingeriesetje zou gaan kopen of dat ze met de handboeien thuis zou komen waarmee ze aan het bed vastgemaakt wilde worden. Je leest het al, wij hebben niets te klagen als het om ons seksleven gaat. We doen er alles aan om het spannend te houden en vooral mijn vrouw weet me elke keer weer te verrassen.

Het enige dingetje waar ik me druk over maakte was de status van onze bankrekening toen ze bepakt en bezakt voor de deur stond en vroeg of ik de rest uit de auto wilde pakken. Zij was ondertussen alles wat ze gekocht had aan het uitstallen op de eettafel en ik was blij dat ze een hele goede baan had, want anders had ik waarschijnlijk een extra hypotheek op het huis moeten nemen. Niet dat ze heel vaak zo uitgebreid ging shoppen, maar als ze het deed, deed ze het goed. Ze was druk aan het praten over de jurkjes en schoenen die ze had gekocht en ze toverde inderdaad de voorbinddildo en de handboeien tevoorschijn, maar dat bleek pas de verrassing voor zondag te zijn.

Ze ziet er ontzettend sexy uit

“Als jij de bank even uittrekt, dan ga ik me even omkleden”, zei ze, terwijl ze met een grote tas richting de slaapkamer ging. Ik stond even te twijfelen of dit de grote seksverrassing zou gaan worden en ik me alvast uit moest gaan kleden. Ik besloot om daar even mee te wachten, want als puntje bij paaltje zou komen, dan had ik mijn kleren binnen een maximaal 20 seconden van mijn lijf gerukt.

“Ogen dicht”, zei ze, toen ze haar hoofd om de huiskamerdeur stak en ik deed braaf wat ze van me vroeg.

“Nu mag je ze openmaken en ja, je mag masturberen terwijl je van je geile en knappe vrouw geniet”, zei ze, terwijl ik mijn ogen uitkeek. Ze had niets anders dan een string aan en een paar geile hoge knielaarzen met hoge hakken eronder. Ik was gelijk begonnen om me uit te kleden en wilde haar gaan bespringen, maar dat bleek niet helemaal de bedoeling te zijn.

“Voel je vrij om wat complimenten te geven”, zei ze, terwijl ze heel even achterom keek en ze een glimlach op haar gezicht kreeg. Mijn pik, die stijf omhoog stond, was compliment genoeg en ze deed er alles aan om ervoor te zorgen dat ik vroegtijdig klaar zou komen, maar ik wist me te beheersen, ondanks dat ze er vreselijk geil uitzag met haar knielaarzen. Dat ze met haar billen aan het schudden was en kreungeluidjes maakten, zorgden er alleen maar voor dat de lat een stuk hoger werd gelegd.

Of ik de knielaarzen mooi vindt? Duh?!?

“Vind je ze mooi lieverd”, zei ze met een geil stemmetje, “of zal ik ze uittrekken?”

“Als je het maar laat”, zei ik en ik besloot om mijn mannelijke rol met enthousiasme op me te nemen. Beter gezegd, ik was zo geil geworden van mijn mooie vrouw, die er fantastisch uitzag in haar knielaarzen, dat zelfs een horde olifanten me niet hadden kunnen tegenhouden. Als mijn pik eenmaal diep in haar zat, dan zou de persoon die me er uit zou kunnen trekken waarschijnlijk de volgende koning van Engeland worden. Dit had ik ooit ergens op de socials gelezen en dat was zeker op mij van toepassing. Ik wreef een paar keer over haar kutje en ik voelde dat ze kletsnat was en het volgende moment lag ik achter haar en neukte ik haar strakke kutje alsof mijn leven er vanaf hing.

“Ga je me zo de handboeien omdoen, lieverd”, zei ze terwijl ze geil achterom keek, “ik ben namelijk stout geweest en heb veel te veel geld uitgegeven.”

“Ik ga een heleboel met je doen vanavond”, zei ik, onderbroken door een luide grom, “zolang je die knielaarzen maar aanhoudt.”

Visited 124 times, 1 visit(s) today
From:
Date: juni 4, 2025

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *